S DRUGE STRANE DRAVE...ŠPANCIRFEST 2012.

Autor: LIDIJA BRANILOVIĆ, 29. 6. 2012.

U subotu je objavljena cijela lista izvođača, koju predvode sjajni Dubioza Kolektiv, potom Hladno Pivo, beogradske legende novog vala Partibrejkersi i Disciplina Kičme. Bit će tu za svakog ponešto, počev od domaćih tamburaša, nastupit će i Sandra Bagarić s Martinom Tomčić, Marko Tolja, Natali Dizdar, Marijan Ban, a vrijedi spomenuti i divu domaće glazbene scene Josipu Lisac, čiji sjajni koncert sa Špancira iz 2007. godine svi još dobro pamte.

Cijeli program pročitajte u nastavku ove vijesti! Dobru zabavu!

I ove godine Špancirfest će biti iznimno zanimljiv. Organizatori iz Turističke zajednice grada Varaždina pripremili su cijeli niz zanimljivih programa, a već ranije poznato je da će nastupiti Leningrad Cowboysi i Flogging Molly.

- Iza nas je 13 festivala, tijekom kojih smo stekli mnogo iskustva, puno prijatelja, od grada Varaždina, pa do svih sponzora, tu je i glavni pokrovielj, koji su s nama od prvog festivala. U tih 13 godina oni su omogućili da djelatnici turističkog ureda naprave festival, koji će biti namijenjen svima, ali prije svega stanovnicima grada. Doduše malo manje uživaju, kada je velika buka i gužva, ali ipak, na kraju ipak Špancirfest dovode u Varaždin turiste, i prepoznat je znatno šire od našeg grada, pa i u inozemstvu - istaknula je Branka Tropp, direktorica TZ Grada Varaždina.

Zahvaljujući sponzorima festivala i podršci Grada Varaždina cijena ulaznica za glavnu festivalsku pozornicu ostaje ista kao i lani. Dnevna ulaznica koštat će 30 kuna, vikend ulaznica (petak, subota, nedjelja) 60 kuna, a festivalska ulaznica 150 kuna. Ulaznice će u prodaji biti već od idućeg tjedna, a svi koji kupe ulaznice u razdoblju od 15. lipnja  do 15. srpnja imat će i dodatnih 30% popusta. Festivalska ulaznica koštat će tako 105 kuna, a vikend ulaznica 42 kune.

PROGRAM ŠPANCIRFEST 2012

Ravnica

Marko Tolja

Nedejelja, 2. rujna